Atatürk OSB Ofis Bölme

Atatürk OSB Ofis Bölmeofis-bolme-sistemi

Atatürk OSB Ofis Bölme Olarak İzmir ve yakın bölgelerde Ofis bölme sistemlerimizi size özel tasarlıyor ve üretiyoruz. Taleplerinizi, ihtiyaçlarınızı ve mekan özelliklerinizi dikkate alarak gerçekleştirdiğimiz çalışmaların üç boyutlu görsellerini tarafınıza sunuyoruz. Böylece projelendirme den imalat aşamasına kadar detaylara hakim oluyor, değişiklik taleplerinizi iletme şansına sahip oluyorsunuz.

Yeni bir ofis alanına ihtiyacınız varsa, muhtemelen en iyi çözüm ofis bölme duvar uygulamasıdır. Ofis bölme sistemlerimizle sizlere mümkün olan en kısa sürede yeni ofisler sunuyor, işlevsiz alanlarınızı yeniden şekillendiriyor, ofis mekanlarınıza hayat veriyoruz.

cam-bolmeAtatürk OSB Ofis Bölme duvar sistemlerimizin modüler yapısı taşınmayı, yeniden montajı, işlevsiz alanları değerlendirmeyi kolaylaştırıyor. Böylece dilediğiniz her an, ofis içinde yeni mekanlar oluşturabilir, özel amaçlı salonları kolayca oluşturabilir, ince ve estetik yeni ofisler elde edebilirsiniz.Konforlu, estetik ve ferah yeni ofis alanlarınızla çalışanlarınızı mutlu edebilir, şirket motivasyonunuzu yükseltebilirsiniz. Enerji tasarrufu sağlayan yapılarıyla  ofis bölme sistemlerimiz, sürdürülebilir bir yapı oluşturmanızı da kolaylaştırıyor.

ofis-cam-bolme

KALİTE İYİDİR

İyi Ofis Bölme olarak sürdürülebilirlik için ilk şartın kaliteli malzeme olduğunun bilinciyle hayalinizdeki projelerinizi hayata geçiriyoruz.

YENİLİK İYİDİR

Her projeye yeni bir motivasyonla başlıyor, yenilikçi ve dinamik tasarım anlayışımızdan asla ödün vermeden size özgü mekanlar yaratıyoruz.

HIZ İYİDİR

Her işin diğer bir işe referans olacağının bilinciyle proje imalatlarınızı ve montajlarınızı, söz verdiğimiz gibi tam zamanında teslim ediyoruz.

TASARRUF İYİDİR

Uzun yıllara dayanan tecrübelerimizle sizin için tasarlarken, maksimum kalite ve minimum fiyat politikası anlayışımızdan vazgeçmiyoruz.

Atatürk OSB Ofis Bölme Hakkında

İyi Ofis Bölme’ nin temelleri, kurucumuz Ramazan Dirgin’ in 2005 yılında bir İyi1reklam adı ile outdoor ve indoor reklamcılık faaliyetlerine başlamasıyla atılmıştır. 2008’ e kadar reklam ve tanıtım ağırlıklı projelerde yer alırken 2012 yılından itibaren İyi Ofis Bölme markası ile cam ofis bölme, bölme duvar, ofis bölme ve hareketli bölme duvar sistemleri alanlarında da faaliyet göstermeye başladık.

İyi Ofis Bölme olarak 2012 yılından bu yana yer aldığı her projeyi başarı ile teslim etmenin verdiği mutluluğu yaşıyor. 2015 yılının başlarında ise tüm ticari faaliyetlerimizi İleri Numarataj ve Kent Mobilyaları SAN. ve TİC. A.Ş. bünyesinde topladık.

Bize 0544 730 96 00 Telefon Numarasından Ulaşabilirsiniz.

No votes yet.
Please wait...