bizi-arayin
Çağrı Merkezi Mobilyaları ~ Ofis bölme projeleriniz için hızlı keşif, hızlı teklif ve uygulama

Çağrı Merkezi Mobilyaları

cagri-merkezi-mobilyalari

Çağrı Merkezi Mobilyaları

Kalabalık personel sayısına sahip çağrı merkezlerinde çalışma ortamının her kişi için verimli olarak devam etmesi için çağrı merkezi mobilyaları kullanımı yaygındır. Bu sistem, masaların arasına yerleştirilen özel bölmeler sayesinde personellerin birbirinden etkilenmeden kendi alanında çalışmasını sürdürmesine olanak sağlar.

Çağrı Merkezi Mobilya Özellik ve Avantajları

Çağrı merkezi mobilyalarının teknik detay ve avantajlarından bazıları şunlardır:

  • Kişiye özel tasarlanabilmektedir. Bu nedenle büyüklüğü ayarlayabilir ve malzemeleri kendi zevkinize göre seçebilirsiniz.
  • Daha verimli sonuçlar elde edebilmek için bölmelerin ses yalıtımına öncelik verilir.
  • Çağrı merkezi mobilyası çeşitleri kolayca sökülme ve yeniden monte edilme özelliklerine sahip olarak üretilir. Bu nedenle yer değişikliği durumlarında size zaman kaybı yaşatmaz.
  • Dar alanlar için kısa bölmelerden oluşan çağrı merkezi bölmeleri isteğe göre internet kafe ya da kütüphane gibi alanlarda da kullanılabilir.
  • Az alanda çok sayıda kişinin verimli şekilde çalışmasına imkan verirler.
  • Motivasyon artırıcı özelliği vardır.
  • Kablo sorununu yok eder.

Çağrı Merkezi Mobilya Fiyatları

Çağrı merkezi mobilya fiyatları kullanılacak alanın büyüklüğü, modüler sistemlerde kaç adet masa kullanılacağı ya da malzeme özellikleri gibi etkenlere bağlı olarak değişebilir. İyi Ofis Bölme olarak sizlere imalat ve özel isteğe göre hazırlanan mobilyalar için uygun fiyatlandırma seçenekleri sunuyoruz. Masa sayısı ve malzeme beklentisi özelliklerine göre bizimle iletişime geçip daha doğru fiyatlara ulaşabilirsiniz.

No votes yet.
Please wait...