bizi-arayin
Çift Camlı Bölme Duvar ~ Ofis bölme projeleriniz için hızlı keşif, hızlı teklif ve uygulama

Çift Camlı Bölme Duvar

cift-camli-bolme-duvar

Çift Cam Bölme

Camlı ofis bölme duvar çeşitleri içerisinde dayanıklılık ve tasarımıyla beğeni toplayan bir uygulamadır.  Zarif görünümlü 20 mm ince alüminyum profiller içerisine yerleştirilen çift cam sayesinde yüksek ses ve ısı yalıtımı sağlanır.

Çift Camlı Ofis Bölme Özellikleri

Ekstra uygulama yapılmadan da kullanılabilen çift cam ofis bölme sistemlerimiz, ofis içerisinde ulaşmak istediğiniz şeffaf görünümü size sağlayacaktır. İsteğe göre jaluzi desteği alınarak görüntü kontrolünü elinize alabilirsiniz. Sistemin diğer özellikleri şunlardır:

  • Hassas ölçümler temel alınarak üretim yapılır.
  • Modüler olması ile zaman tasarrufu sağlanır.
  • İsteğe göre tasarlanabilir.
  • Yangın ve deprem durumlarına karşı dayanıklı bir sistemdir.
  • Çift cam kullanımı sayesinde darbelere karşı yüksek koruma sağlar.
  • Kumlu cam görünümüyle estetik bir görünüm sunar.
  • Aralıklı bu iki cam kırılsa da özel bir sistem sayesinde dağılmaz ve yaralanmalara neden olmaz.

Çift Cam Bölme Duvar Fiyatları

Çift cam bölme duvar fiyatları için net rakamlar alabilmek için uygulama alanındaki taban ve yükseklik ölçüleri ile malzeme seçimi konusunda karar vererek firmamız İyi Ofis Bölme’ye başvuru yapabilirsiniz. Verdiğiniz ölçüler ve talepleriniz doğrultusunda fiyat alarak işlemleri başlatabilirsiniz. İmalat ve montajı bir arada sunarak sizlere hizmet verdiğimiz firmamızdan en iyi verimi elde edebilmek için beklentilerinizi belirtmeniz yeterlidir. Firma olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan çalışma anlayışımızla sizlere en iyi çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

No votes yet.
Please wait...