bizi-arayin
HAKKIMIZDA ~ Ofis bölme projeleriniz için hızlı keşif, hızlı teklif ve uygulama

HAKKIMIZDA

2012

KURULDUK. .İYİ OFİS

İYİOFİS KURULDU

İyiOfis 2012 Kuruldu

    2012 yılında kurulan firmamızın temelleri 2005 Yılında İyi1reklam  adı ile outdoor ve indoor reklamcılık faaliyetleriyle atıldı.Faaliyet gösterdiği alanın dışında 2008 yılından  itibaren  iyi bir mimari markası ile de cam ofis bölme , bölme duvar, ofis bölme ve hareketli  bölme duvar sistemleri alanlarında  da faaliyet göstermeye başlamıştır.

İYİBİR MİMARİ grubunun  altındaki  tüm şirketlerimizin başarısı, donanımlı , tecrübeli  ve kalifiye uzmanların oluşan  kadromuzun   bir sunucudur.. Kimi zaman mütevazi bir şirkete küçük bir  ofis bölme,  kimi zaman kurumsal firmalara büyük bir ofis projesi , yada kimi zaman bir kamu projesine uygulama yaptığımızda hep şunu   düşünürüz: biz gideceğiz ama yaptıklarımız bizi anlatacak. Kendimiz için istemediğimiz hiçbir şeyi sizin içinde yapmadık . İşte bizi büyüten şey bu. Her bir işimizde  standartlarımızı da daima bir adım öteye taşımaktayız.

Bütün üretimlerimiz AB standartlarında ve 1. Sınıf hammadde kullanılarak gerçekleştirilmektedir. İşimiz insana dönük bir iş. Ofislerimizi kullananların    daha konforlu , daha kullanışlı ve daha ferah mekanlarda çalışarak mutlu olmasına katkıda bulunmak  bizim en büyük mutluluğumuzdur.

Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...