İzmit Bölme Duvar

İzmit Bölme Duvar

Modern çağımıza sunduğu uygun seçeneklerle İzmit bölme duvar sistemleri Ofislerin havasını değiştirmek için en büyük yardımcılarımız. Demontable bölme, derzli bölme ve ara bölme sistemleri ile sunduğu farklı alternatiflerle Ofis alanlarının kullanışını ve çalışanların performansını artırmaktadır. Bölme Duvar SistemleriYükseklik, en ve boy ayarlamalarını müşterinin tercihine ve ihtiyacına göre seçildiği bu sistemler ses ve ısı yalıtımını da sağlayarak huzurlu bir çalışma alanı sağlamaktadır. Hem çalışanların hem de müşterinin talebi göz önüne alınarak seçilen sistemlerde ses yalıtımı ve ısı yalıtımı için gerek çift cam sistemi, gerek bölme duvarın içine yalıtım malzemesi uygulanmaktadır.

İzmit  Bölme duvar sistemleri temiz çalışma şartlarıyla ofisinizi yenilemek istediğinizde ya da kaba inşaat tuğla uygulamasından sonra sizlere sunacağımız hızlı uygulama ile ofisinizde ferah alanlar sağlamaya yardımcı olacaktır. Yükseklik seçeneğinin verdiği tasarım alternatifleri ile çalışanlarınızın istek ve ihtiyaçlarına göre yarım bölme panelleri veya tam bölme panelleri ile kullanışlı çalışma alanları yaratıyoruz.

İzmit Bölme duvar sistemleri, hem uzun ömürlü olması hem montaj süresinin kısalığı hem de geniş renk yelpazesi ile her tarz ofis için en ekonomik çözüm olmaya devam ediyor. Yeniçağın getirdiği bu bölme duvar sistemleri eski tarz alçıpan bölme duvarlardan çok daha fazla avantaj sağlamaktadır.

İzmit Bölme Duvar

Bölme DuvarAlçıpan duvarların uygulamasındaki toz, kirlilik bölme duvar sistemlerinde geçerli değildir. Bölme duvar sistemleri kir, leke ve pas tutmamaktadır.  Sadece Ofislerle sınırlı kalmayan kullanım alanlarıyla oteller, dershaneler, okulların eğitim ve toplantı salonlarında da tercih edilmeye devam etmektedir.  Demontable (parçalara ayrılabilir, sökülüp takılabilir) ve modüler olarak tasarlanan İzmit bölme duvar panelleri ofis veya iç mekan değişikliğinizde de sizlere ekonomik olarak kolaylık sağlamaktadır. Bizler, sizler için ücretsiz gerçekleştirdiğimiz keşif  ölçümlerimizi yapıyoruz  ve de seçtiğiniz ofis bölme sisteminin üç boyutlu görsellerini hazırlayarak müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik fiyatlı teklifimizi hazırlıyoruz. Sektörde lider firma olarak kendimize güveniyoruz, yüzde yüz müşteri memnuniyeti felsefemiz ile sizlerle çözüm ortaklığı yapıyor, hem iş yeri sahibin hem de çalışanların huzurlu ve verimli çalışma ortamlarını temiz, hızlı ve en ekonomik şekilde hazırlamaya söz veriyoruz.

İzmit duvar bölme olarak bizlerden fiyat almadan karar vermeyin diyoruz.

No votes yet.
Please wait...