bizi-arayin
Jaluzili Ofis Bölme Sistemleri ~ Ofis bölme projeleriniz için hızlı keşif, hızlı teklif ve uygulama

Jaluzili Ofis Bölme Sistemleri

çift-camli-jaluzili-ofis-bolme

Jaluzili Ofis Bölme Sistemleri

Geniş alanlar yaratmak amacıyla uygulanan ofis bölme sistemleri dekoratif açıdan beklentileri karşılayan özelliklere sahiptir. Bölme sistemleri arasından en çok tercih edilen ürünlerimizden olan jaluzili ofis bölme uygulaması cam bölme sistemleriyle birlikte düşünülmelidir. Lamine camlarla uygulanan cam ofis bölme sistemleri jaluzi uygulamasıyla daha avantajlı hale getirilebilir.

Çift Cam Arası Jaluzili Ofis Bölme Sistemleri

Cam ofis bölme sistemlerinin üretim aşamasında iki cam arasına jaluzi yerleştirmesiyle elde edilir. Dekoratif açıdan şık ve modern bir görünüm sunmaktadır. Ofis içi görünürlüğünün kontrolünü sağlar; istediğinizde perde görevi de gören jaluziyi kapatabilir, aralayabilir ya da açabilirsiniz. Bu sayede özel toplantılar için rahatlık sağlar. Çift cam arası jaluzili ofis bölme sistemlerimiz pratik kullanımı ve zengin model seçenekleriyle mekan içerisinde pozitif bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olur.

Yatay Camlı Jaluzili Ofis Bölme

Cam üzerine kumlama gibi tekniklerin uygulanmasıyla birbirine paralel şeritlerin elde edildiği bir jaluzili ofis bölme çeşididir. Dekoratif açıdan ofis mekanlarınıza modern bir görünüm kazandırır. Diğer yandan ofis içerisinde şeffaflık sağlaması, ışık ve görüş alanı avantajları ile de sık kullanılan bir uygulamadır.

Kumlama Cam Ofis Bölme Avantajı

Cam ofis bölmelerde yer alan kumlama yaz döneminde aşırı ısınmayı engellemesi bakımından avantajlı bir uygulamadır. Ayrıca güneş alan yerlerde zararlı ışınlardan korunmak adına etkili bir çözümdür.

Jaluzili Ofis Bölme Fiyatları

Jaluzili ofis bölme fiyatları hakkında net bir rakamdan bahsetmek mümkün değildir.  Bunun sebebi fiyatlandırmada birçok değişkenin beraber kullanılmasıdır. Uygulanacak ofis bölmenin büyüklüğü, jaluzi çeşidinin nasıl olacağı, çift cam arası jaluzilerde kullanılan malzeme kalitesi ve ölçüsü, işçilik kalitesi fiyatlandırmada etkili olan bazı koşullardır.

Uygulama yapılacak alanın ölçüleri ve talep ettiğiniz uygulama çeşidiyle firmamıza başvurarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Güvenilir, kaliteli ve hızlı çalışma anlayışımızla siz müşterilerimize en uygun çözümleri öneriyoruz. İyi Ofis olarak imalat ve uygulama aşamalarını uluslararası kalite standartlarına göre sürdürmekteyiz. Verilen fiyat doğrultusunda karar verdiğinizde anlaşma kapsamında belirtilen süre zarfında uygulama hazırlanır ve yapılır.

No votes yet.
Please wait...