Kapaklı Cam Bölme

Kapaklı Cam Bölme

Tasarım ve kullanım avantajıyla Kapaklı Cam Bölme sistemlerimiz, en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer almaktadır. Şeffaf bir çalışma ortamı içerisinde modern bir görünüm yaratmanızı sağlayan Kapaklı Cam Bölme Sistemleri, kolay montaj ve söküm özelliğiyle birçok işverenin ilk sıradaki tercihidir. Tek Cam, Çift Cam ve de Yarım Cam Bölme sistemlerimizin Özellikleri aşağıda açıkladığımız gibidir.

Kapaklı Tek Camlı Bölme Özellikleritek-camli-ofis-bolme

Alüminyum zemine yerleştirilen tek cam ofis bölme sistemlerimizin bazı özellikleri şu şekildedir:

-Temperli cam kullanımı dışında taşınabilir olması sayesinde yer değişikliklerinize uyum sağlayan, kolayca sökülüp takılabilen bir sistemdir.

-Gövde profilinde camı uzun yıllar boyunca tutabilecek bir sistem yer alır.

-Ürün montajı sırasında parke, zemin kaplama gibi malzemelerin genleşmesine esneklik gösterecek boşluk uygulanır.

-Ses ve ısı yalıtımı sayesinde enerji tasarrufu sağlar.

-Temperli cam kullanılarak yapılan tek cam ofis bölme sistemlerimiz bir tek ölçü temel alınarak yapıldığından daha sonraki yerlere uyum sağlamayabilir. Bu gibi durumlarda lamine cam seçeneklerimiz, ihtiyaçlarınıza her açıdan cevap verecektir.

-Lamine cam kullanılan bölme sistemlerimiz darbelere karşı camın dağılmasını engellediğinden yaralanma risklerini de azaltmaktadır. Ayrıca yer değişiklikleri için uyumlu özelliklere sahiptir.

-Tavan ve zeminde minimum kalınlık baz alınarak profil oluşturulur.

-İsteğe göre renkli ya da kumlu folyo ile cama görsel derinlik kazandırılabilir.

Kapaklı Çift Camlı Bölme Özellikleri75mm-cam-bolme-kose-detayi (2)

Ekstra uygulama yapılmadan da kullanılabilen çift cam ofis bölme sistemlerimiz, ofis içerisinde ulaşmak istediğiniz şeffaf görünümü size sağlayacaktır. İsteğe göre jaluzi desteği alınarak görüntü kontrolünü elinize alabilirsiniz. Sistemin diğer özellikleri şunlardır:

-Hassas ölçümler temel alınarak üretim yapılır.

-Modüler olması ile zaman tasarrufu sağlanır.

-İsteğe göre tasarlanabilir.

-Yangın ve deprem durumlarına karşı dayanıklı bir sistemdir.

-Çift cam kullanımı sayesinde darbelere karşı yüksek koruma sağlar.

-Kumlu cam görünümüyle estetik bir görünüm sunar.

-Aralıklı bu iki cam kırılsa da özel bir sistem sayesinde dağılmaz ve yaralanmalara neden olmaz.

Kapaklı Yarım Camlı Bölme Özellikleriyatay-bolme

Rahat ve işlevsel kullanımıyla birçok ofiste görülen yarım camlı ofis bölme sistemlerimiz aynı zamanda uzun vadede sizinle yol alacak bir uygulamadır. Uygulamalarımızın bazı teknik avantajlarını şu şekilde sıralamak mümkün:

-Genellikle alt kısmı ahşap dolgu malzeme ve üst kısmı cam bölmeden oluşur. Alt bölümün yüksekliğinde talepleriniz belirleyici olacaktır.

-Ses izolasyonu sayesinde sesin geçirgenliğini önler.

-Isı ve ışık tasarrufu sağlar.

-Çalışanlar arası iletişim daha güçlü şekilde devam eder.

-Kurumsal kimliğinizi destekleyen yapıdadır.

-Uygulamada kullandığımız malzemeler yangına ve depreme dayanıklıdır.

-Yer değişikliği durumlarında yarım cam ofis bölme sistemlerimiz sorunsuz olarak taşınabilir, ve yeni alana hızlı bir şekilde uyum sağlayabilmektedir.

Kapaklı Cam Bölme fiyatları için net rakamlar alabilmek adına uygulama alanındaki taban ve yükseklik ölçüleri ile malzeme seçimi konusunda karar vererek bizlere başvuru yapabilirsiniz. Verdiğiniz ölçüler ve talepleriniz doğrultusunda fiyat alarak işlemleri başlatabilirsiniz. İmalat ve montajı bir arada sunarak sizlere hizmet verdiğimiz firmamızdan en iyi verimi elde edebilmek için beklentilerinizi belirtmeniz yeterlidir. Firma olarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan kaliteli, güvenilir ve bütçe dostu anlayışımızla sizlere en iyi çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.

No votes yet.
Please wait...