Kaynaşlı Ofis Bölme Fiyatları

Kaynaşlı Ofis Bölme Fiyatları

DETAY (14)

Ofis Bölme Fiyat Teklifi

Kaynaşlı Ofis Bölme sistemleri  yeni  ve modern çağın ihtiyacı haline gelmiştir. Demontable (parçalara ayrılabilir, sökülüp takılabilir) ve modüler olarak tasarlanan bu ofis bölme panelleri  ofis değişikliğinizde de sizlere ekonomik olarak kolaylık sağlamaktadır. Ofislerinizde kaliteli bir çalışma alanı, ses ve ısı yalıtımı için tercih edeceğiniz sistemlerin Kaynaşlı Ofis Bölme fiyatları nı ve fiyatlandırmasını aşağıda açıklamaktayız.

Ofis Bölme fiyatları, kullanılacak sistem, malzeme ve alana göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca, Kullanılan malzemeler in kalitesi, kalınlığı ve yalıtım özelliklerine göre de farklı hesaplama yapılmaktadır.  Ofisinizin Yüksekliği ve yaratılacak kullanışlı çalışma alanlarının ölçüleri hesaplamadaki öncelikli etmenlerdir. Kullanılacak panelin yükseklik ölçüsü (h) ve uzunluk (en) ölçüleri matematiksel olarak çarpılarak yüzey hesabı yapılır. İki kenarı çarparak elde edilen değer kullanılan malzemenin metrekare olarak değerini  vermektedir.

Ofis Bölme Fiyatları Kaynaşlı

ofis-b-C3-B6lme-projesi-b-C3-B6yle-yap-C4-B1l-C4-B1r-bursa-ofis-b-C3-B6lme-13-

Ofis Bölme Fiyatları

Kaynaşlı  Ofis Bölme fiyatları  Metrekare üzerinden yapılan hesaplar ile ofis bölme teklifi hazırlanmaktadır.  Seçilen sisteme göre eğer müşteri Cam bölme tercih eder ise metrekare hesabından kullanılacak cam yüzey alanı hesaplanır. Cam bölmelerin etrafını çerçeveleyen paslanmaz alüminyum kapaklı kasa ve U profilleri bulunmaktadır. Cam bölmenin  çevresi ( 4 kenarının toplamı)  hesaplanarak metretül olarak profillerin hesabı yapılır.

Cama daha şık bir görüntü vermek adına eklenen cam bağlantı H si ve kasa cam fitilleri aksesuar olarak adeti hesaplanarak fiyata eklenmektedir. Ofislere daha modern bir hava veren cam kapı sistemleri  tercih edildiğinde ise Cam kapı kasası, kapı kolu, kapı menteşesi ve kilit karşılığı da eklenerek ofis bölme teklifi hesaplanır ve hazırlanır.

Ofislerin vazgeçilmezi olan buzlu cam havası için  ekstradan tercih edeceğiniz kumlama filmlerin fiyatı aynı hesap sistemi ile kullanılacak filmin metrekare hesabına göre hesaplanarak fiyata  yansımaktadır. Daha ekonomik olan çift yüz suntalem ,arası yalıtımlı dolu bölmeler veya alt ve üst kısmı ahşap ,ortası cam olan bölmelerin fiyatlandırması ise kullanılan malzemelerin metrekare hesabından hem ahşap görünüm veren suntalem hem de cam kullanılan orta alan bulunarak yapılmaktadır.

Bunların yan ısıra Çift camlı ofis bölme sistemlerinin arasına yerleştirilen ve modern çağa ve ofislere yeni bir soluk getiren jaluzili ofis bölme seperatörleri  kullanılan ekstra jaluzi fiyatı ile hesaplanmaktadır. Bizler, sizler için ücretsiz gerçekleştirdiğimiz keşif  ölçümlerimizi yapıyoruz  ve de seçtiğiniz ofis bölme sisteminin üç boyutlu görsellerini hazırlayarak müşterilerimize en hızlı ve en ekonomik fiyatlı teklifimizi hazırlıyoruz. Kaynaşlı Ofis Bölme fiyatları nı sektörde lider firma olarak sizler için en doğru biçimde hesaplıyoruz.

No votes yet.
Please wait...