bizi-arayin
Seperatör Bölme Duvar Sistemleri ~ Ofis bölme projeleriniz için hızlı keşif, hızlı teklif ve uygulama

Seperatör Bölme Duvar Sistemleri

seperator-bolme-duvar-sistemleri

Seperatör Bölme Duvar Sistemleri

Açık ofis alanlarında yaygın şekilde kullanılan kısa seperatör ofis bölme duvar sistemlerimiz etkin ışık ve ısı kullanımı ile enerjiden tasarruf imkanı vermektedir. Bankalar gibi kurumsal yerlerde sıkça uygulanılan ve çalışma alanlarının bir diğerinden etkilenmeyecek şekilde tasarlandığı bu sistem, işleyişin sağlıklı şekilde devam etmesini sağlar.

Seperatör Bölme Duvar Özellik ve Avantajları

Cam ya da dolgu desteğiyle kullanılabilen seperatör ofis bölme duvar sistemlerimiz dekoratif açıdan ofislerinizin şık bir görünüm kazanmasını sağlar. Diğer duvar sistemlerine göre daha kısa olan bu uygulama, ferah bir çalışma ortamı kazandırır. Stabilizasyonu sağlayan güçlü ayakları sayesinde zemindeki hataların kapatılmasını sağlar ve tadilat masraflarınızı azaltır. Ayrıca kolay montaj ve söküm özelliği ile taşınma durumlarında zaman kaybını da önler.

Seperatör ofis bölme duvar sistemi MDF gövdesiyle uzun süre kullanıma uygun bir sistemdir. Çift cam arası jaluzi, melamin panel gibi farklı malzemeleri de beraber kullanabileceğiniz bu bölme sisteminde dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Ofis ortamının kurumsal kimliğine olumlu bir katkı yaparak şeffaf çalışma anlayışınızı yansıtmanıza yardımcı olur.

Seperatör Bölme Duvar Fiyatları

Seperatör ofis bölme duvar sistemleri için sunduğumuz uygun fiyat seçenekleriyle sizlere ideal çözümler sağlıyoruz. Uygulamanızla ilgili fiyat teklifi almak için ürün büyüklüğü ve malzeme özellikleri konusunda isteklerinizi belirterek firmamıza başvurabilirsiniz.

No votes yet.
Please wait...