bizi-arayin
Yatay Camlı Bölme Duvar Sistemi ~ Ofis bölme projeleriniz için hızlı keşif, hızlı teklif ve uygulama

Yatay Camlı Bölme Duvar Sistemi

Her türlü mekanda kolayca kullanılabilen yatay ofis cam bölme sistemlerimiz alternatif cam duvar arayışı olan müşterilimiz için dekoratif yönü güçlü bir uygulama sunar.

Yatay Camlı Bölme Duvar Özellikleri

Çok yönlü fayda sağlayan yatay camlı ofis bölme sistemlerimiz, çalışma alanında görüş açısını sınırlandırır. Kumlama tekniği de yapılabilen uygulamalarımızda rahatsız eden yoğun ışık girişi de önlenmektedir. Bununla birlikte;

  • Kullanımı pratiktir ve montaj- sökülme işlemleri çok zaman almaz.
  • İş yerlerinizde ferah bir ortam yaratır, bu durum çalışma verimine olumlu etki eder.
  • Modern görünümüyle kurumsal kimliğinize olumlu katkı sağlar, iş ortaklarınız üzerinde etkili bir imaj çizmenize yardımcı olur.
  • Isı yalıtımı sayesinde enerji tasarrufu yapar.
  • Kumlama dışında farklı desenler de seçilebilir.
  • Üretiminden sonra hızlı şekilde ofis içerisine kurulabilir. Yer değişimi olması halinde yeni alana kolaylıkla monte edilebilir.

Yatay Camlı Bölme Duvar Fiyatları

Yatay camlı ofis bölmelerinin mekan, ölçü, malzeme ve uygulama farkları nedenleriyle standart fiyatlar sunamamaktayız. Uygulama yapılacak alanın yükseklik, taban ölçüleri ve malzeme talebinizle birlikte firmamıza başvurarak ideal uygulama ve fiyat çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak uzman kadromuzla sizlere en ideal çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

No votes yet.
Please wait...